Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Menu

Turto pirkimo procesas Kanarų Salose.


Pirkti nekilnojamąjį turtą gali asmuo turinti o no turinti nuolatinio gyvenimo leidimą. Turi teisę parduoti tik savininkas arba asmuo, turintis tam notaro igaliojimą.Процесс покупки недвижимости на Канарских островах

Turto pirkimo procesas skirstomas į šiuos etapus:

 1. Tiriant pirkėjo poreikius ir optimalaus varianto pasirinkimą.
  Nusipirkus butą ar namą Ispanijoje poilsiui ateityje gali pakeisti savo pirminę paskirtį iš laikinosios į nuolatinę, Jūs galite dabar galvoti apie ateiti ir atsižvelgti į šiuos veiksnius, kai ieškoti savo naują namą. Mūsų įmone turi didžiausią duomenų bazę Nekilnojamojo turto Ispanijoje,Jūsų pagrindine užduotis yra vietos pasirinkimas nekilnojamojo turto pirkimo o atranko geriausių sandėrius rinkoje, už Jūs padarys mūsų firmos profesionalai.
 2. Derybos su pardavėjų.
  Kaip taisyklę, geras pardavėjas visada nori klausytis siūlymą nuolaidą, mūsų užduotys yra padaryti kompetinga pasiūlymą “Oferta de Compra”. Nuolaidos pasiūlymas būtinai pateikiamas raštu ir patvirtinimas pirkejo rimtu ketinimu pridedama suma nuo 2000€ iki 3000€. Sutikimo atveju pardavėjas pasirašo pasiūlymą ir tai automatiskai virsta sutarties išlyga. Tuo atveju, kai pirkėjas priima objekto kainą, daromas tiesioginis rezervavimas.
 3. Objekto rezervavimas.
  Tai reiškė,kad reikia įnešti užstatą ir pasirašyti preliminarią sutartį su pardavėjų kad nuįmti objektą iš pardavimo. Užstatas svyruoja 2-5% nuo objekto kainos. Šiame dokumente nurodoma kaina, mokėjimo sąlygos su didziausiu galiojimo laikotarpiu nuo 3 iki 10 dienų, iš abiejų pusių įsipareigojimą iki šiuos laikotarpio pabaigos pasirašyti sutartį dėl pardavimo. Tuo pačiu metu, mūsų įmone patikrina turto teisinio aiškumo ir galimų suvaržymų, pavyzdžiu: teise į nuosavybę, paskola ir t.t.
 4. Pirkimo-pardavimo sutarcių sudarymas.
  Indėlių suma iš pirkimo-pardavimo sutarčių pasirašymo yra 5-15% nuo pirkimo kainos, įskaitant visus ankstesnius įmokų. Sutarčių trukme nuo 4 iki 8 savaičių, privalomas abiem šalims prieš pasibaigiant terminui notariškai konsoliduoti visus susitarimus. Pagal Ispanijos įstatymus, pirkėjas turi teisę pasirinkti notaro biurą pasirašyti veikos.
 5. Banko sąskaitos atidarymas Ispanijoje.
  Banko sąskaitos atidarymas tai esminę nekilnojamojo turto procesas, nes visi mokėjimai pirkėjas turi tureti negrinais pinigais. Sąskaitos atidarymo procedūra gana paprasta, visi reikalingi dokumentai prašomi banko atidarant sąskaitą pageidautina parengti savo šalyje.
 6. Nuolatinio gyvenimo leidimas.
  Noredami tai padaryti, privaloma tureti pasą ir pirkimo-pardavimo sutartį”Contrato de Aras”.Nuolatinio gyvenimo leidimą gavimo laikotarpis nuo 3 iki 7 dienų.
 7. Paskolos prašymas (jei reikia).
  Pilna informacija apie paskolos atidarymo Ispanijoje “Ипотека в Испании”
 8. Pirkimo-pardavimo apdorojimas su notaro.
 9. Nuosavybės registracija “Registro de la Propiedad” ir mokesčių mokėjimas nuo nekilnojamo turto pirkimo kainos. Visa procedūra registravimo ir mokesčių mokėjimo užima nuo 10 iki 60 dienų.
 10. Registracija komunalinių paslaugu ir kitu įmokų naujojo savininko vardu.
(1 raters, 2 scores, average: 2,00 out of 5)
Next Page

Deja un comentario

Google Яндекс.Метрика